Cheap Nike Air Max
Anasayfa / Site Haritası / English
 
Ara
E-BÜLTEN
  Yeni ürünlerden haberdar olmak, kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için Kaydolun
MİNTON DESTEK HATTI
SATIŞ NOKTALARI
  Size en yakın satış noktamız için tıklayın...
SSS

Soru 1:
Telefonlarda Caller ID Özelliğinin Kullanımı
Cevap:

Arayan numaraları gösterme özelliğinin telefonlarda etkin olarak kullanılabilmesi için alkalin özellikli pil kullanılmalıdır. Telefon servis sağlayıcınız (Türk Telekom vb.) tarafından Caller ID özelliğinin açılması gerekmektedir. Örneğin Türk Telekom abonesi iseniz 444 0 375 servisini aradığınızda operatör tarafından tarafınıza detaylı bilgi verilerek, ilgili hizmet kısa sürede açılacaktır.

 
Soru 2:
MMP-3079 İçin Görüntü Dosyalarının SMV Formatına Dönüştürülmesi
Cevap:

Ürünün kutusundan çıkan CD içerisindeki yazılım aracılığı ile mpeg, raw, avi, wmv, divx formatlarını kolayca smv formatına çevirebilirsiniz. Dolayısı ile tüm bu formatlardaki tüm video dosyalarını dönüştürme işlemi sonrasında Minton MP4 Playar’da izlemeniz mümkün olacaktır.

CD içerisindeki “MMP3079 Video Converting Tool” isimli klasörü bilgisayarınıza kopyalayınız. Klasör içerisinde bulunan ve kurulum gerektirmeyen “video2smv.exe” isimli uygulamayı çalıştırınız. SigmaTel Motion Video olarak bir uygulama penceresi görüntülenecektir. Formatını smv dosyasına çevirmek istediğiniz dosyayı “Select Input Video File” ile seçiniz. Dönüştürme işlemi yapmadan önce “Output File” seçeneğinden smv formatı haline getirilen yeni dosyayı kaydedeceğiniz konumu seçiniz. “Quality level” seçeneğini High (200MByte/hr); “Dimension” parametresini de 128x128 olarak ayarlayınız. “Convert” butonuna tıklayarak format dönüştürme işleminin gerçekleşmesini bekleyiniz. SMV formatındaki yeni görüntü dosyasını cihaz veya hafıza kartı içerisinde oluşturduğunuz “MVIDEO” isimli klasörün içerisine atınız.

UYARI: Görüntü yoğunluğu fazla bir format olan divx bir filmi çevirmek için işlem gücü yüksek bir bilgisayar kullanılması tavsiye edilir, aksi taktirde dönüştürme işlemi oldukça uzun sürecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 
Soru 3:
MMP-3083/3084/3087 İçin Görüntü Dosyalarının SMV Formatına Dönüştürülmesi
Cevap:

Ürünün kutusundan çıkan CD içerisindeki yazılım aracılığı ile mpeg, raw, avi, wmv, divx formatlarını kolayca smv formatına çevirebilirsiniz. Dolayısı ile tüm bu formatlardaki tüm video dosyalarını dönüştürme işlemi sonrasında Minton MP4 Playar’da izlemeniz mümkün olacaktır.

CD içerisindeki “video2smv” isimli klasörü bilgisayarınıza kopyalayınız. Klasör içerisinde bulunan ve kurulum gerektirmeyen “video2smv.exe” isimli uygulamayı çalıştırınız. SMV Transcoder olarak bir uygulama penceresi görüntülenecektir. Formatını smv dosyasına çevirmek istediğiniz dosyayı “Add” ile seçiniz. Dönüştürme işlemi yapmadan önce “File” seçeneği içerisinde bulunan "Save Directory" butonundan smv formatı haline getirilen yeni dosyayı kaydedeceğiniz konumu seçiniz. “Quality” seçeneğini 200MB/Hour "Size” parametresini de 128x128 olarak ayarlayınız. “Convert” butonuna tıklayarak format dönüştürme işleminin gerçekleşmesini bekleyiniz. SMV formatındaki yeni görüntü dosyasını cihaz veya hafıza kartı içerisinde oluşturduğunuz “MVIDEO” isimli klasörün içerisine atınız.

UYARI: Görüntü yoğunluğu fazla bir format olan divx bir filmi çevirmek için işlem gücü yüksek bir bilgisayar kullanılması tavsiye edilir, aksi taktirde dönüştürme işlemi oldukça uzun sürecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 
Soru 4:
Minton SD 7100/8100/8501 Modellerinde Ahizenin Alt Birime Tanıttırması Prosedürü
Cevap:

Telsiz telefonların belleğinde oluşabilecek bazı data kayıpları yüzünden ahize ile alt birimin yeniden tanıttırılması gerekebilir. Alt birimin ahizeyi tanımadığı bir telefonda hat sesi gelmez ve arama yapılamaz. Tanıttırma işlemini gerçekleştirmek için şu işlemler yapılmalıdır:

1-Adaptörü prize takınız.
2-Ahizeyi alt birimin üzerine oturtunuz ve alt birimin ön kısmında bulunan noktalı yarım daire şeklindeki “page” butonuna basınız.
3-Aynı anda, adaptörü alt birime oturtunuz. 5 kez “bip” sesini duyduktan sonra parmağınızı “page” butonundan (noktalı yarımay şeklinde) çekiniz.
4-Sinyal sesi gelince menü tuşuna basınız ve yön düğmeleri yardımıyla REGISTER (TANIT) konumuna geliniz.
5-Menü tuşuna basıldığında SELBASE (BİRİMİ SEÇ) yazısı görülecektir. Yön tuşlarını kullanarak SUBBASE (ALT BİRİM) konumuna getiriniz.
6-Menü tuşuna bir kez daha basıldığında, ekranda “BASE 1.2.3.4” rakamları çıkacaktır. 1 nolu tuşa birkaç saniye basılı tutunuz.
7-Alt birimdeki “page” butonuna birkaç saniye boyunca basıldığında, ekranda bir kod numarası (0090BEFD10) görünecektir. O anda butona basmayı bırakın ve ahizenin sağ üst bölümündeki kitap resmi olan tuşa (OK) basınız.
8-Sinyal sesiyle birlikte, ekranda “PIN?” yazısı görülecektir. Fabrika çıkışı PIN kodunu (0000), dört defa 0 tuşuna basarak giriniz ve sonrasında kitap şeklindeki tuşa (OK) basarak onay veriniz.
9-Sinyal sesiyle birlikte (MINTON) yazısı çıkacak ve tanıttırma işlemi sona erecektir.

 
Soru 5:
MDC-750'de webcam özelliğini nasıl kullanabilirim?
Cevap:

www.minton.com.tr web sitesindeki 'Download' bölümünde yer alan 'Yazılım' alt başlığında bu ürünümüze ait sürücüler bulunmaktadır. Dijital Fotoğraf Makinesi grubundaki MDC-750 Dijital Fotoğraf Makinesi'nin win x.x sürücüsüne ait klasörü indirin. Bu klasör içerisinde, gerekli olan tanıtım yazılımları ile detaylı bir kurulum prosedürü bulunmaktadır. Sözkonusu prosedürü izleyerek, cihazı bilgisayarınıza webcam olarak tanıtabilirsiniz.

 
Copyright © 2007 DEPA Elektronik ® Tüm Hakları Saklıdır.
HAKKIMIZDA / ÜRÜNLER / SATIŞ NOKTALARI / MÜŞTERİ HİZMETLERİ / HABERLER / İLETİŞİM /
Designed By Ritma Teknoloji
Nike Air Max For Sale